logo zakątek21

Uwaga! Zmiana numeru konta naszego Stowarzyszenia

Uwaga, uwaga, założyliśmy nowe konto obsługujące Stowarzyszenie „Zakątek 21”. Obecne konto prowadzi nam Alior Bank, jego nr to: 80 2490 0005 0000 4500 4689 8341.

Poprzednie konto prowadzone przez ING Bank Śląski będziemy jeszcze utrzymywać do końca roku, tak aby osoby mające ustawione zlecenia stałe na swoich kontach miały czas na zmianę ustawień. Bardzo prosimy jednak od dziś, aby wszelkie wpłaty dokonywane na rzecz Stowarzyszenia „Zakątek 21” były dokonywane za pośrednictwem nowego konta w Alior Banku.

Zmiana jest podyktowana faktem, że ING Bank Śląski jakiś czas temu podniósł nam drastycznie obsługę konta (do 60 zł/mies.). Mimo naszych próśb o obniżenie, zauważenie w nas jednak organizacji non profit, a nie regularnie działającej firmy – nie udało się wynegocjować niższej stawki. W związku z tym podziękowaliśmy ING za współpracę :-]

Przypominamy, że przelew z darowizną musi być opatrzony tytułem: Darowizna na cele statutowe! Użytkownikom forum, którzy wspierają nas finansowo, polecamy także dopisać nick forumowy, wtedy będziemy mogli Wam podziękować w odpowiednim wątku 🙂 Inne kanały wsparcia naszego Stowarzyszenia są wymienione w zakładce Wesprzyj nas.

A zatem nasz nowy nr konta to:

 

Alior Bank

 

 

80 2490 0005 0000 4500 4689 8341